Het begon allemaal met het vinden van 4 mysterieuze eieren in onze klas. Al snel kwamen we met hulp van Pippa er achter dat deze van een vogel waren maar hoe die vogel precies heette daar moesten we natuurlijk nog op zoek naar gaan. Doorheen het verhaal van Pippa leerden we verschillende vogels kennen maar nog steeds geen enkele die blauwe eieren legde. Samen met Pippa en haar vrienden bleven we verder zoeken tot uiteindelijk een nieuwe vogel op bezoek kwam namelijk de koekoek. Ze vertelde hoe het kwam dat haar eieren bij een andere nestje lagen en waarom ze precies dit nestje had gekozen.

De kapoenen vonden de zoektocht met Pippa zo leuk dat ze er geen genoeg van konden krijgen. Ze leerden samen met Pippa en haar vrienden veel nieuwe dingen bij over de verschillende vogels zoals het onderscheiden van de vogelgeluiden, de vogels leren benoemen bij naam, de lichaamsdelen van de vogel kunnen benoemen en nog zoveel meer.

Wat hebben we de afgelopen 2 weken heel wat plezier gemaakt samen met Pippa en haar vrienden. Helaas moesten we terug afscheid nemen van ons liefste vriendinnetje en haar vrienden maar hopelijk komt ze snel nog eens op bezoek. Tot snel lieve Pippa!